Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Szyk i elegancja odpowiednie także na co dzień

Szyk i elegancja odpowiednie także na co dzień

Koszule, chociaż uważane od lat za element typowo męskiej garderoby, od kilku lat stają się coraz bardziej ważną składową garderoby również kobiet. Koszule zazwyczaj są taliowane tak, aby podkreślić kobiece kształty, a równocześnie takie koszule przypominają zwykłe bluzki.

To rozwiązanie jest z pewnością odpowiednią opcją dla tych pań, które nie noszą na co dzień sukienek i wolałyby włożyć coś wygodniejszego. bluzki damskie (czytaj) w połączeniu z eleganckimi spodniami lub ciekawą spódnicą mogą tworzyć wyjątkowo korzystne połączenie, a często zdarza się tak, że właściwie skompletowany zestaw stworzony właśnie z bluzki i spódnicy sprawia takie wrażenie, jakby kobieta nosząca taki komplet ubrana była w sukienkę.

W ten sposób możemy uzyskać nie tylko dość funkcjonalne połączenie, ale także nasza szafa może wzbogacić się o dwie nowe (cross mini) rzeczy, jakie można wykorzystać w innych okazjach. Z drugiej strony, ubranie się w bluzki damskie może być w niektórych sytuacjach mniej stosowne, tak więc przed wybraniem weselnej kreacji warto sprawdzić chociażby to, gdzie odbędzie się uroczystość.

buty - portret

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Współcześnie lansowane nie tylko przez projektantów, ale także i przez osoby kierujące modą poprzez sklepy z odzieżą jest to, aby koszule damskie (przeczytaj przykłady) były elementem codziennych stylizacji. Wobec tego wiele sklepów proponuje koszule z rozlicznymi motywami, które mogą się sprawdzić jako składowa ubioru na eleganckie wyjście.

Miks tkanin jak też stylów wyjdzie ci na dobre. Wybieraj jasne odcienie ubrań i podkreślaj stylizacje wyraźnymi akcentami, na przykład neonową spódniczką lub płaszczem w kwiaty. W sieciówkach odkryjesz mnóstwo doskonałych ciuchów na wiosnę. Baw się modą, bo właśnie nastąpił na to właściwy czas! Zobacz w galerii internetowej projekty na doskonałe wiosenne stylizacje. Jaka z nich najbardziej cię pociąga?