Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Rodzaje nakładania wzorów na odzież

Rodzaje nakładania wzorów na odzież

Nie ma człowieka, który nie posiadałby we własnej garderobie choć jednej koszulki wyposażonej w interesujący nadruk w formie napisu, bądź grafiki. Niegdyś produkty tego typu szybko znajdywały się w koszu, ponieważ nadruk pękał, spierał się oraz stawał brzydki, lecz obecnie istnieją najnowocześniejsze metody nadruku sitowego, które sprawiają, iż koszulki te bez trudu można prać w podwyższonych temperaturach, a nawet prasować, a i tak pozostaną one na swym miejscu. Co ważne – istnieje możliwość zakupu koszulki z osobistym nadrukiem, toteż także i one będą odporne na wysokie temperatury.

stykówka - ubrania

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Sitowy druk, inaczej mówiąc sitodruk to jednak z innowacyjnych technik druku, która to nakłada na siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych odpowiedni szablon, a w późniejszym czasie dochodzi do tzw. przetaczania odbitki, czyli farby przez matrycę.

Czy zainteresował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to idź dalej zegarki męskie guess i przeczytaj tam nowe frapujące wpisy. Nie zwlekaj!

Siatka ta zawiera zwykle od 100 do 150 włókien na centymetr. Wykonanie tego polega na kilku różnych procesach, jednak pewne jest jedno – sitowy druk cechuje się wysoką odpornością na pranie, wysokie temperatury i bardzo często używanie żelazka. W kwestii takiej właśnie jak sitodruk częstochowa posiada firmy, które zajmują się ów techniką na co dzień, jednocześnie posiadając wysokie (https://www.skalnik.pl/odziez/odziez-damska/odziez-damska-skarpety) doświadczenie. Co ważne, istnieje również inna możliwość nałożenia na odzież, bądź inne produkty ciekawego wzoru – w centrum zainteresowania jest obecnie haft komputerowy częstochowa natomiast również i tę technikę zna od podszewki.

Ów haft nie blaknie oraz nie kruszy się, gdyż jest nakładany za pomocą odpowiednich maszyn w postaci przemysłowych automatów hafciarskich. To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez odpowiednich programów komputerowych.