Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Prezenty przy okazji chrztu

Prezenty przy okazji chrztu

Chrzest dla rodziców i dziecka to wspaniała chwila, łącząca pociechę z Bogiem oraz oficjalne wstąpienie do chrześcijańskiego kościoła, dlatego też często organizuje się przyjęcia z tejże okazji, a z tego dnia pozostaje wiele pamiątek, które w późniejszym czasie będą najlepszym potwierdzeniem, jak bardzo ważny jest sakrament chrztu. Często także i dla dzieci po wielu latach okazać się może, iż jest to dowód na łączącą dziecko więź z Bogiem.

czas - migawka

Autor: Matacz
Źródło: http://www.flickr.com

Jedną z pamiątek wydawanych w Kościele jest biała szata, oznaczająca chrzest święty. Zazwyczaj jest zdobiona swoistymi, oryginalnymi wzorami. W kwestii takiej jak szatki haft z reguły tworzy się przy pomocy komputera oraz jest wykonywany laserem. Posiada ona m.in.

Jeżeli analizowana problematyka wydaje Ci się ważna i zamierzasz ją przestudiować również od innej strony, przeczytaj więcej znajdziesz tu (http://lombardpiaseczno24h.pl/) – ona także ją omawia.

datę chrztu i imię, bądź imiona wybrane przez rodziców oraz nadane maluchowi. Szaty można zakupić w wielu wzorach zarówno online, jak też drogą tradycyjną. Wykonywane są one z bawełny, jak również charakteryzują się eleganckim wyglądem. Hafciarskie nici, z których produkuje się napisy są uodpornione na wysokie temperatury, a także nie spierają się. Są one antyalergiczne, a nawet – szaty najwyższej jakości – posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich wiarygodność.

Poszukując wartych poznania materiałów, kliknij na ten link. Naprawdę zalecam tę ofertę, ponieważ ona niewątpliwie także przyciągnie Twój wzrok.

Szatki posiadają różnorodne formaty. Można również – co ważne – wybrać kolor haftu. Szatki odznaczają się precyzyjnością i szybką realizacją. Niektóre są wykończone koronką albo również i zawierają kokardkę oraz inny wzorek z perełkami – finalny ich wygląd jest uzależniony od osób zamawiających. Zazwyczaj są one dostępne w barwie białej, jednak rzadziej i w kolorze ecru.

czas - odbicie

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
odbicie - czas

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com

Jedną z pamiątek chrzestnych może być też chociażby niespotykana fotografia. W sprawie chrzestnego foto granit to materiał, na którym najczęściej tworzy się pamiątki na Chrzest Święty. Zazwyczaj są one wyposażone w różnorodne napisy, bądź wierszyki, jak również wspomniane już zdjęcia dziecka chrzczonego. Są również wyposażone w podstawkę w zestawie.

Dobrać można m.in. czcionkę oraz wymiary zdjęcia wytłoczonego w granicie. To wspaniała pamiątka, którą wręczyć można w formie prezentu, jednakże świetnie nada się zarówno podczas chrztu, jak i imienin, ślubu czy urodzin.