Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Niesztampowe pomysły na podarki dla kobiet na walentynki.

Niesztampowe pomysły na podarki dla kobiet na walentynki.

Kiedy co roku zbliża się luty i marzec, wielu panów ma trudność, bowiem są to dwa miesiące, w czasie których należy wznieść się na wyżyny wyobraźni a także znaleźć jakieś oryginalne oraz użyteczne upominki, jakie zostaną zaakceptowane przez ich dziewczyny, a przy tym nie zderzą się z ironicznym uśmiechem albo pobłażliwym wzrokiem.

Wydaje mi się, że niejeden zdaje sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć właściwy oraz pasujący upominek, jaki będzie zadowalał ukochaną osobę. Na pozór nie powinniśmy mieć z tym problemu, bowiem znamy się długo, a co jest z tym związane, powinniśmy znać gusta oraz upodobania naszych ukochanych.

Jeżeli chcesz zgłębić większą ilość faktów na opisywane zagadnienie – poczytaj tutaj wszystko, co Cię interesuje na ten temat.

Niemniej nieraz może wystąpić trudność, co wybrać w sytuacji dwóch świąt tak bardzo poświęconych paniom. W lutym wypadają walentynki, święto wszystkich kochających, podczas którego trzeba ofiarować swojej lubej chociaż jedną różyczkę, a niedługo w marcu przypada dzień kobiet i tu też należy coś wymyślić.

fotografia - randka

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie w walentynki oczekiwania zostają dość wysokie, pomimo tego, że jest to święto zakochanych a zarazem wszystkich kochających się, to głównie mężczyźni trudzą się oraz zachodzą w głowę, jaki upominek sprawić dla swojej ukochanej.

Jeśli pragniesz poszerzyć swą znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj tutaj więcej kolejne treści. Wystarczy wejść w podany link.

Szuka się czegoś, co będzie dla niej wspaniałe a także wzbudzi w niej jak najcieplejsze uczucia związane z jej chłopakiem albo mężem.

Bardzo często panowie decydują się na tak zwany standard, czyli tuzin róż plus wyjście do kina, pubu bądź do restauracji. Oklepane? Naturalnie, niemniej nie jestem pewien, czy jakaś kobieta wyobraża sobie walentynki bez prezentu w postaci czerwonych róż, jakie są zwyczajowym symbolem wielkiej miłości. Do tego dodać można także bombonierkę z smakowitymi czekoladkami, ale w tym wypadku uwaga na pułapkę, jaka może się za nią kryć. A mianowicie, radzę nie popełnić błędu i nie wypominać później żonie tego, iż cała paczka czekoladek była zjedzona „na jeden raz”. Dla tych bardziej odważnych oraz ceniących sobie seksualną zabawę w sypialni, polecanym rozwiązaniem wydaje się zabawka nazywana dildo. Uatrakcyjni ona spotkania w sypialni a zarazem podniesie temperaturę w łóżku. Dla starszych par, takich z potomstwem, dobre mogą okazać się kulki gejszy. To zabawka erotyczna, jaka może się przydać między innymi do ćwiczenia mięśni kegla u pań po porodzie. Takowy upominek nie tylko zapewni niezapomniane doznania, ale i umożliwi takiej kobiecie szybko wrócić do seksualnej formy po ciąży.

Jak widać, pomysłów na upominki dla kobiet jest naprawdę sporo. Najlepiej kierować się jej gustem oraz zainteresowaniami. Z pewnością każdy pan zna swoją kobietę najlepiej i doskonale orientuje się, jakim prezentem sprawi jej największą radość.