Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Niebanalne hasło na twojej koszulce? – zamów doskonały prezent dla bliskiej osoby

Niebanalne hasło na twojej koszulce? – zamów doskonały prezent dla bliskiej osoby

„Najlepszy tata na świecie”, „Pij piwo będziesz wielki”, „Jedzenie robi mnie w balona” – te i wiele innych przykładów haseł odnajdziemy obecnie na udostępnianych w sprzedaży koszulkach. Dzisiaj nadruki na koszulkach to hit nie tylko internetowych sklepów, lecz wszędzie tam, gdzie można kupić upominki i innowacyjne gadżety.

koszulka

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
Na pozór niczym się nie różnią od zwykłych egzemplarzy, ale tylko pozornie. Nadruki na koszulkach – i to dodajmy zabawnym napisem – to świetny wybór, jeśli chcielibyśmy podarować komuś oryginalny prezent. Chcesz wyrazić jak mocno kochasz swojego brata lub czego nie lubisz w swoim znajomym? – kup i podaruj mu koszulkę z nadrukiem. Chcesz przyciągać czyjaś uwagę albo przekonać innych do tego, że jesteś świetnym kompanem do zabawy? – koszulka z niebanalnym hasłem będzie do tego celu idealnie się nadawać – warto zobaczyć.

Koszulki o jakich mowa z miejsca zwracają uwagę. Nie od dziś wiadomo, że chwytliwy slogan czy zdjęcie (serwis) to najefektywniejsza reklama. Jeśli zakładamy koszulkę ze śmiesznym hasłem to tak jakbyśmy reklamowali siebie – to kim jesteśmy, co się nam podoba, jakie mamy usposobienie. Rzecz jasna wybór hasła powinien być w pewien sposób przemyślany, chyba, że nie nie jest dla nas ważne jaki efekt wywołamy mając na sobie taką koszulkę.

koszulka

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Aktualnie funkcjonuje wiele firm, które zrobią dla nas koszulkę z dowolnym napisem i na życzenie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, chociaż należy pamiętać, że firmy nie wydrukują też haseł, które są obraźliwe czy wulgarne. Ale też mało kto ma zamiar nosić na sobie takie koszulki. Te z żartem i ciętą ripostą to co innego. Takie koszulki chciałby zakładać każdy, kto preferuje dobrą zabawę i to zawsze i wszędzie!

Jeżeli chcesz podkreślić znajomym, że „królowa jest tylko jedna” lub że „wódki i pacierza nigdy nie odmawiasz” – zdecyduj się na nadruk z tego rodzaju hasłem.

Chcesz znaleźć pokrewne publikacje, ale wszedłeś w ślepą uliczkę? Jeśli tak, to zalecam to omówienie (http://www.wroclaw-adwokat.pl/obsluga-prawna-firm/) – istotnie opłaca się wziąć go pod uwagę.

Na pewno zwrócisz ich uwagę, jak i uwagę tych osób, z którymi będziesz mieć przyjemność się widzieć. Duże też prawdopodobieństwo, że taką koszulką nakłonisz innych do takich ciekawych rozwiązań i oni także skuszą się na ”żartobliwe” koszulki. Jest to świetny sposób na prezent, ale również na podkreślenie swojej oryginalności i poczucia humoru.