Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Nie możesz znaleźć ładnej biżuterii? Może przyszła pora, by zaprojektować ją samodzielnie?

Nie możesz znaleźć ładnej biżuterii? Może przyszła pora, by zaprojektować ją samodzielnie?

Na rynku udostępnia się wiele produktów, zatem formalnie nie powinniśmy mieć problemu, jeśli chcielibyśmy na przykład kupić dla siebie jakąś ciekawą biżuterię. Jednak, bardzo często, mimo sporego asortymentu nie możemy znaleźć niczego fajnego. Poszukujemy czegoś, co jak najbardziej nam się spodoba i raz możemy mieć szczęście, by znaleźć niebanalne kolczyki czy też bransoletkę, innym razem nic nam się nie podoba lub z kolei – co występuje nie mniej często – jest zbyt kosztowne. Czy możemy na to coś poradzić?

powiększenie - obuwie

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna, jak mówi popularne powiedzenie: dla chcącego, nic trudnego. Jeżeli naprawdę nam coś wpadnie w oko, wielu z nas woli nie dojeść, tylko przeznaczyć pieniądze na daną rzecz, którą po prostu musimy mieć. Pamiętajmy jednak, że są także inne rozwiązania, które być może z czasem pozwolą rozwiązać nasze kłopoty z tego rodzaju zakupami. Możemy między innymi zdecydować się na własnoręczne robienie biżuterii.
W momencie, kiedy zdecydujemy się wykonać własnoręcznie bransoletkę lub naszyjnik, powinniśmy uświadomić sobie, że efekt finalny będzie zależny wyłącznie od nas, od naszej wyobraźni i zdolności artystycznych. Zróbmy więc wszystko, by samodzielnie wykonywana biżuteria była atrakcyjna. W rzeczywistości nie musi być to zawiłe zajęcie, szczególnie, jeśli zastosujemy gotowe fabrykaty do tworzenia biżuterii. Jest ich na rynku tak samo dużo, jak i gotowych wyrobów tego rodzaju, dlatego nie będziemy mieć problemu z zakupieniem konkretnych elementów do projektu, jaki sobie obierzemy. Możemy zatem sięgnąć po droższe koraliki pandora, które wspaniale wyglądają lub też wybrać standardowe plastikowe bądź drewniane, jeżeli właśnie one będą najbardziej odpowiednie do naszej koncepcji. To właśnie stworzenie dokładnego projektu i planu działania jest tak czy inaczej w tym przypadku podstawą, ponieważ bez wyraźnej wizji, w jaki sposób ma prezentować się dana ozdoba raczej nie zrobimy nic oryginalnego.

Na początek nie spieszmy się ani z projektem, ani z kupieniem niezbędnych materiałów. Przemyślmy szczegółowo jaki rodzaj biżuterii chcielibyśmy wykonać, jaki ma mieć kształt i kolor oraz jakie materiały chcielibyśmy wykorzystać.

Hej, spójrz na ofertę (https://www.zeccoro.pl/pl/c/Naszyjniki-Coeur-de-Lion/167)!, to okazja, że jeszcze raz tak szybko wrzucili w tamtym miejscu coś aż tak nowego, musisz to koniecznie zobaczyć!

Gdy uda nam się zrobić jeden element, zanim się obejrzymy będziemy wykonywać ich więcej (informacje dodatkowe pod linkiem).