Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Jakiego rodzaju strój do komunii będzie najbardziej właściwy dla dziewczynki? O jakich sprawach pamiętać? Co jest dzisiaj modne?

Jakiego rodzaju strój do komunii będzie najbardziej właściwy dla dziewczynki? O jakich sprawach pamiętać? Co jest dzisiaj modne?

Komunia Święta to duże wydarzenie dla rodziców, ale także dla dzieci. Musimy pomyśleć o wielu rzeczach, a jedną z najważniejszych jest dopasowanie właściwego stroju. Jakiego typu wybrać? Na co zwracać uwagę, żeby strój był najlepiej dobrany?

W większości kościołów każde dziecko ma te same stroje liturgiczne. Tego rodzaju skromne alby nie będą odciągać uwagi od najistotniejszego przekazu takiej uroczystości, każde dziecko prezentuje się elegancko oraz schludnie. Dla każdej dziewczynki jest spory wybór różnych dodatków jak rękawiczki komunijne, jakie są w stanie ożywić nawet najbardziej konserwatywny oraz stonowany strój. Jednym z ciekawszych elementów stylizacji na komunie jest też fryzura. Nie ma co się dziwić, przecież niektóre dziewczynki specjalnie przez kilka miesięcy zapuszczają włosy, ażeby mieć dłuższe na Komunii Świętej.

Pierwsza komunia święta

Autor: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Źródło: http://www.flickr.com

Do takiej fryzury bardzo pasują wianki komunijne, jakie są także stonowanym, niezbyt zobowiązującym uzupełnieniem. Wianki ze sztucznych kwiatków odeszły już do przeszłości, bardziej odpowiednie są żywe kwiaty. Można je po prostu nabyć u florystki, jak również zamówić oraz odebrać w dniu tej uroczystości. Możemy również je przygotować samodzielnie. Wspaniale prezentują się polne i łąkowe kwiaty. Wianki z kwiatów są naprawdę piękne oraz świetnie komponują się z delikatną urodą dziewczynek. W każdym roku są konkretne trendy w modzie komunijnej, w tym zaś roku modne już nie są sztywne koki oraz nienaturalne loki.

Najlepsze są rozpuszczone, lekko falowane włosy. W takiej fryzurze każda dziewczynka będzie prezentowała się naturalnie i dziewczęco. Modne są również zaplatane fryzury, czyli kłosy oraz warkocze.

Serdecznie zapraszamy do poznania większej ilości postów na ten temat. Jeśli Cię on interesuje, to zobacz stronę (http://www.magicplay.eu/?en_prize-redemption,36), na której opublikowane są podobne dane.

To naprawdę naturalny wybór, dodają dużo uroku każdej dziewczynie. A jakiego typu wybrać ubiór po mszy? Miejmy na uwadze, że na przyjęciu komunijnym dziewczynki powinny prezentować się elegancko, lecz już jednakże mniej niż na mszy. Najbardziej korzystnie więc kupić sukienkę w pastelowym kolorze. Najważniejsze, by strój był komfortowy, bo nasze dziecko z pewnością większość czasu spędzi na zabawach. To bardzo ważne, aby było jej wygodnie przez cały ten czas.