Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Jak facet powinien wybierać skarpety? Na jakie sprawy powinien zwracać uwagę? Co jest najistotniejsze?

Jak facet powinien wybierać skarpety? Na jakie sprawy powinien zwracać uwagę? Co jest najistotniejsze?

Niewielu mężczyzn nad tym się zastanawia, lecz dobranie skarpet do stroju oraz okoliczności to naprawdę najważniejsza kwestia. Niestety, wielu z mężczyzn uważa, iż wystarczy zakupić czarne lub białe skarpetki, żeby były przypasowane do wszystkiego. Tak jednakże nie jest.

Istnieją właściwie dwie opinie mówiące, jak dobierać kolor skarpet. Jedna proponuje, ażeby przypasowywać je do obuwia, druga, że do spodni. Bardziej dobrze jak skorzystamy z drugiej propozycji, a najlepszym przykładem czemu tak właśnie jest niech będzie taki moment, iż mężczyzna musi ściągnąć obuwie. Korzystniej będzie się prezentował, jak jego skarpety będą współgrały z kolorem spodni. Ponadto skarpety męskie bawełniane, które są w kolorze spodni optycznie wydłużają nogi, a to powoduje, że cała sylwetka może wydać się smuklejsza.

stykówka - obuwie

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Okej, a co możemy zrobić z białymi skarpetkami? Tak naprawdę mamy ich bardzo dużo, a tak naprawdę nigdy nie chodzimy w spodniach tego samego koloru. Zakładajmy je oczywiście, ale jedynie do strojów sportowych. Np. są bardzo właściwe do treningu. Materiał nie ma tu sporego znaczenia, mogą być wspomniane wcześniej bawełniane, mogą też być skarpety bambusowe. Niezwykle istotna jest długość skarpet. Nawet jak twierdzimy, iż mamy ładne łydki to nigdy ich nie powinniśmy pokazywać. Źle to wygląda. Z tego powodu polecane są dłuższe skarpety, jakie odgrywają bardzo istotną rolę, jak siedzimy. A już na pewno ważną, jak będziemy zakładać nogę na nogę. W tego typu okoliczności to oczywiste, że spodnie się podwijają. Oczywiście wybór skarpet zawsze zależy od okoliczności, butów oraz stroju.

Czasami na przykład nie mamy ochoty, by zakładać skarpety, lecz trzeba mieć na uwadze, iż nie zawsze będzie to pasować. Jak już to brak skarpet najbardziej właściwy jest w przypadku tenisówek, mokasynów, klapków oraz jak najbardziej sandałów.

Czy zainteresowała Cię treść tej strony? Chcesz poznać więcej informacji? To, odwiedź stronę www (https://bylola.pl/pl/c/T-shirt/103), która da Ci mnóstwo fascynujących faktów.

Zwłaszcza ten ostatni przypadek razi, tak więc należy go unikać. To połączenie jest faktycznie kiepskie. Z drugiej strony wiadomym jest, że najważniejsze, ażeby czuć się swobodnie, niemniej zawsze pamiętać należy o zasadach, jakie sprawiają, że wyglądamy lepiej i modniej.