Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Jak dobrać kosztowności?

Jak dobrać kosztowności?

Biżuteria to z chęcią wybierany przez wiele kobiet dodatek. Należycie dobrana może podkreślić charakter stroju i nadać mu wytworności, ale równie często sporo mówi też o charakterze i guście osoby ją noszącej. Jak wybierać tego rodzaju dodatki?

Biżuteria

Autor: Evelyne La Hola
Źródło: Kate&Kate

Mniej równa się więcej
W przypadku wybierania biżuterii do stroju warto kierować się umiarem – jeśli zatem zastanawiasz się, czy do naszyjnika pasować będą kolczyki, lepiej zrezygnuj z dodatkowej ozdoby. Za dużo biżuteryjnych dodatków prezentuje się mało ciekawie i kojarzy się z brakiem gustu, stąd też o wiele lepiej wybrać atrakcyjne kolczyki i zrezygnować z naszyjnika, albo ozdobić dekolt wisiorkiem. Umiar winien dotyczyć nie tylko ilości dodatków, ale także łączenia wykorzystywanych kruszców.

Jeśli zaintrygowała Cię tego typu kwestia, bez obaw przeczytaj również to użyteczne omówienie, gdyż zobaczysz tam bardzo atrakcyjne informacje.

Oczywiście, u jubilera znaleźć możemy wiele pierścionków czy naszyjników łączących złoto i srebro, jednak, jeśli zamierzasz włożyć bransoletkę i naszyjnik, postaraj się, by wykonane były z tego samego kruszcu. Biżuteria Kraków będzie prezentować się wtedy elegancko i gustownie. Pamiętaj też o tym, aby dobrać ozdoby do okazji. W pracy postaw na skromniejsze dodatki, za to pod wieczór możesz pozwolić sobie na więcej efektownych elementów.

Akcentuj swój styl
Ze względu na to, że biżuteria Kraków może doskonale podkreślić styl danej osoby, nie bój się sięgać po oryginalne ozdoby, które go podkreślą. Cenisz sobie styl boho? Doskonałe dla ciebie będą bransoletki z kamieni, które można zakupić nawet w dopasowanych kolorystycznie zestawach oraz wiszące kolczyki udekorowane piórami. Jeżeli nade wszystko wybierasz klasyczną elegancję, bez wątpienia do gustu przypadną ci proste złote ozdoby, jakie sprawdzą się również do pracy.

Sądzisz, że opisane informacje są absorbujące? Super, zatem na pewno szczegóły tu botox lubin umieszczone również Cię zainteresują.

Pamiętaj, aby dobierać biżuterię nie tylko do stroju, ale również figury.

Pomysł na prezent
Biżuteria to świetny pomysł na upominek. Niektórzy producenci pozwalają nawet skomponować ozdoby według własnych upodobań, dzięki czemu na przykład bransoletki z kamieni mogą mieć specjalne zawieszki obrazujące wyjątkowe okazje, jak chociażby rocznica ślubu. Innymi słowy możemy zamówić biżuterię, która okaże się nie tylko dodatkiem, ale również pamiątką.