Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Gdzie najtaniej kupować ubrania?

Gdzie najtaniej kupować ubrania?

Większość z nas od czasu do czasu musi zakupić kolejny element garderoby. Wygodne spodnie, wiosenna sukienka czy może zimowy płaszcz – to wszystko są stroje, bez których ciężko się obyć. Oczywiście, nie każdy może sobie pozwolić na trwonienie bardzo sporych funduszy na ten zakup, przecież mamy także inne wydatki. Dlatego dobrze wiedzieć, gdzie najsłuszniej nabyć ubrania dobrej jakości i to w przystępnej cenie.

Jednym z pierwszych miejsc, w którym każdy z nas poszukuje pomysłów zakupowych, będzie na pewno internet. W zależności od rodzaju rekwizytu, w który chcemy się zaopatrzyć, preferencje będą inne. Wpisz po prostu pożądaną frazę do przeglądarki, na przykład „żakiety sklep internetowy” a odnajdziesz niezwykle dużo wyników. Następnie musisz się już jedynie określić, czy wolisz aukcje internetowe, czy może sklepy dystrybutorów. Niestety, sprawunki internetowe posiadają niewielki mankament – nie jesteśmy w stanie przymierzyć towaru. Np., jeśli chodzi o żakiety sklep internetowy nie zawsze się sprawdzi, bowiem jest to towar, który powinien być bardzo dopasowany.Lecz sklep z ubraniami online podaje przeważnie niezwykle dokładne wymiary każdego prezentowanego ciucha. Poza tym, zgodnie z prawami konsumenta, masz szansę zwrócić niepasujący towar towar z chin w okresie do 14 dni roboczych. Także, jeżeli zakupione dżinsy okażą się za małe, możesz je odesłać a wystawca ma obowiązek zwrócić ci za nie pieniądze.

odzież - rzut

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo dużego asortymentu w internecie, nadal niezwykle wiele osób nawiedza stacjonarny sklep z ubraniami. Lecz jeden nie równy jest drugiemu. Ostatnimi czasy popularne stają się outlety, w których odszukamy towary obniżone nawet o 70% względem ich pierwotnej ceny. Dodatkowo, w przeciwieństwie do tzw. lumpeksów, nie są to produkty używane. Jedynym mankamentem mogą być rozmiary – do outletu bowiem przesyłane są produkty, które nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem konsumentów, dlatego też, najbardziej powszechne M czy S może być niedostępne. Dlatego nie wszystko tam dostaniemy. Ale dobrze co jakiś czas tam zachodzić, gdyż wtedy mamy większą szansę na odszukanie interesującego artykułu.

Zakup strojów to sprawa niezwykle istotna, szczególnie dla ludzi dbających o swój image. Jednak nawet jeżeli pragniemy dobrze się prezentować, nie zawsze chcemy tracić fortunę na najnowsza kolekcje. Z tego powodu warto wiedzieć, gdzie możemy odszukać towary w wysokiej jakości i przystępnej cenie.