Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Dlaczego kobiety tak ochoczo zakupują ubrania w ciucholandach

Dlaczego kobiety tak ochoczo zakupują ubrania w ciucholandach

Panie przodują w chodzeniu na sprawunki, a zwłaszcza do sklepów z odzieżą. Zimowe kurtki czy letnie sukienki nie bywają towarem deficytowym, ale w firmowych sklepach ich wartość staje się dość astronomiczna – wystarczy popatrzeć na metki w trakcie wyprzedaży, aby przekonać się, ile zarabiają na nas subiekci.

sklep z ciuchami

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu gros osób decyduje się na zakupy w ciucholandach, które są obecnie licznie odwiedzane przez przedstawicielki płci pięknej w każdym wieku. Niewielka cena nie bywa jednakże jedynym powodem, dla którego pod szybami wystawowymi takich sklepów z odzieżą ustawiają się każdego poranka spore kolejki.

Pragnąc i przymierzając się stworzyć własny second-hand, trzeba sobie poszukać dobrego dostawcę towaru. W tym celu warto zorientować się, gdzie w pobliżu usytuowane są duże hurtownie odzieży używanej. Takie miejsca będą obfitować w nietuzinkowe ciuchy, których nasi nabywcy nie dostaną w żadnym innym sklepie – kliknij tu. A legendarne, krótkie kurtki skórzane czy wiecznie modne spodnie dżinsowe, wystawione na pokaz w witrynach sklepowych, będą działać na przechodniów niczym lep na owady.

Świetnie zaopatrzone hurtownie (hurtownie biżuterii) odzieży używanej są w stanie zapewnić nam krociowe zyski jeszcze w inny sposób. Do każdych ubrań potrzebne są dodatki: plecaczki, apaszki, a także buty (zobacz importer odzieży używanej). Niektóre osoby będą odwiedzać szmateksy, bo szukają niesztampowych, designerskich dodatków do swoich nowo kupionych ubrań – sprawdź. Wybrane okazje (rendez-vous, zloty absolwentów szkół) wymagają, aby wyglądać szałowo, a są i takie panie, które na co dzień również chwalą sobie trochę wyrafinowany wygląd. Warto więc już na początku przekonać się, czy wybrana przez nas hurtowania jest na tyle duża, że proponuje i taki asortyment.

Kolejki, które jesteśmy w stanie zauważyć przed lumpeksami nawet na 30 minut przed ich otwarciem, z jednej strony niesamowicie dziwią obcokrajowców, a z drugiej unaoczniają mieszkańcom naszego kraju, jak dochodowy jest to interes. Powodzenie oczywiście nie zależy tylko od wyboru dostawcy, którymi bywają hurtownie odzieży używanej. Obligatoryjna będzie korzystna lokalizacja, gdzieś w śródmieściu, zadowoleni i znający się na najnowszych trendach sprzedawcy, a także… odrobina szczęścia.

Źródło: Scand-all