Home » Klasa-str » Modnie zawsze i wszędzie » Części garderoby, które muszą znaleźć się w każdej szafie. Co sprawdzi się w wielu sytuacjach?

Części garderoby, które muszą znaleźć się w każdej szafie. Co sprawdzi się w wielu sytuacjach?

Każda z pań wciąż inwestuje w swoją garderobę. Pragnie kupować wciąż nowsze ciuchy oraz buty. Jednak mimo to często możemy usłyszeć znaną frazę: „nie mam co na siebie włożyć”. No niestety, mimo ogromnej ilości ubrań i dodatków problem z dobraniem odpowiedniego ubioru nie mija. Powodem może być brak podstawowych i z reguły sprawdzających się rodzajów strojów, takich klasycznych, jakie pasują do całej masy rzeczy, są świetne na różne okazji jak również można je łatwo zestawić z innymi częściami strojów. Które ciuchy i buty są konieczne w każdej szafie?

buty - malunek

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
buty - wizja

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Taka klasyka, o jakiej była mowa na początku, to rodzaj ubrań ponadczasowych.

Jeżeli niniejszy tekst Cię zaciekawił, to kliknij ten link, to niezwykle użyteczny artykuł (tritex.pl/), który opisuje podobne kwestie.

Tych, jakie nawet gdy przeleżą kilka lat w szafie stale będą się sprawdzać. Do takich rzeczy należy na pewno tak zwana mała czarna, czyli czarna, jak najprostsza, krótka sukienka doskonała na całą masę okazji. Jeżeli chodzi o sukienki wizytowe to będzie ona niezastąpiona. Świetna na romantyczną kolację, na eleganckie przyjęcie, na ważne spotkanie. Możemy ją zmieniać na wiele sposobów. Przykładowo dodać jasny żakiet, założyć na wierzch szal, użyć akcesoria w kontrastującym kolorze. Wszystko to zmieni charakter takiej sukienki oraz spowoduje, że będzie ona odpowiednia na wiele okazji. Jak mowa o takich strojach to potrzebna jest idealnie dobrana bielizna nocna. Czasem nie zwracamy na takie rzeczy uwagi, natomiast to błąd. Kiepsko dobrana bielizna może sprawić, że i sukienka będzie się źle układała. Stanik w dobrze dobranym rozmiarze podkreśli ładny dekolt i doda nam jak również całej kreacji niesamowitego wyglądu.

Buty są nieodłącznym elementem kreacji oraz są w stanie bardzo popsuć albo polepszyć efekt końcowy. Dlatego trzeba także zwracać na nie uwagę. Prócz różnych ich rodzajów, jakie czasami nabywamy w dużej ilości na wyprzedażach warto mieć w naszej szafie kilka pewników. To znaczy takich, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Na wytworne wyjścia, lecz też wtedy jak chcemy zabłysnąć konieczne będą klasyczne, czarne szpilki. Natomiast jak potrzeba nam wygody nieodzowne okażą się sportowe buty. Warto posiadać w swojej szafie choć jedną parę ponadczasowych trampek, które są świetne i do spodni i do luźnych, letnich tunik. To jedynie parę takich rzeczy, jednak kiedy je zakupimy to odczujemy różnicę.